אודות CRP

חברת CRP, החברה להשקעות נדל"ן מבית Colmex, הוקמה במטרה לאפשר למשקיעים ישראליים לראשונה בישראל, להרחיב ולגוון את תיק ההשקעות שלהם ע"י שילוב של השקעות נדל"ן מובחרות בפיקוח ובליווי שוטף של בית השקעות מוביל.

מטרתנו היא לסייע למשקיעים ליצור תיק השקעות משולב נדל"ן, שיעניק להם, לצד השקעות תנודתיות כמו פורקס, אופציות, מניות וסחורות, את האפשרות לבנות פורטפוליו השקעות נדל"ן יציב ומאוזן בסיכון נמוך ובביטחון גבוה.

אנחנו הופכים נדל"ן להשקעות

CRP מאגדת בתוכה את כל היתרונות החשובים בתחום השקעות הנדל"ן ומעניקה למשקיעיה את השקט הנפשי והביטחון בכל השקעה.

Prime locationבלבד אנו ממקדים את השקעות הנדל"ן שלנו בארה"ב במטרופולינים הגדולים בלבד, המאופיינים בביקוש גבוה לאורך שנים, ביציבות פיננסית מוכחת ובצמיחה כלכלית גבוהה ועקבית.

הצוות המוביל בישראל – צוות המומחים של CRP  מורכב מאנשי המקצוע הבולטים בישראל בתחום השקעות הנדל"ן ומאחוריו עשרות השקעות נדל"ן ממומשות, שהניבו תשואות שנתיות גבוהות למשקיעים.

השותפים האיכותיים ביותר – CRP בחרה בקפידה צוות שותפים מקצועי בישראל ובארה"ב המורכב מרואי חשבון, עורכי דין המתמחים בנדל"ן, השקעות ומיסוי, אדריכלים וקבלנים מנוסים, שהובילו ומובילים יוזמות נדל"ניות אמריקאיות רחבות היקף.

חברת השקעות מבית טוב – כחברת בת של בית ההשקעות הבינלאומי Colmex, CRP נהנית מאיתנות פיננסית יוצאת דופן בתחום השקעות הנדל"ן המעניקה את הביטחון למשקיעיה בכל השקעה. 
בנוסף, עומד לרשותה צוות אנליסטים ומומחי השקעות בכירים הבוחנים כל השקעה על פי מודל השקעות מוכח, המסייע לצמצם את רמות הסיכון ולהגדיל את פוטנציאל הרווח.

אנו מזמינים גם אותך להצטרף לחוג משקיעים איכותי, לגוון את תיק ההשקעות שלך עם השקעות נדל"ן מובחרות וליהנות מפורטפוליו נדל"ני איכותי של בית השקעות מוביל.