יתרונות ההשקעה בדאלאס:

למה להשקיע בדאלאס?

דאלאס היא אחת מעשר הערים הגדולות בארצות הברית. והינה אחד מהשווקים הגדולים בתחום הדיור להשכרה בארה"ב. טקסס מציגה חוזקות כלכליות מובהקות ונהנית מצמיחה חיובית רציפה באוכלוסיה, הן מגידול טבעי והן מהגירה אליה.

דאלאס הינה אחד מהמרכזים הכלכליים הגדולים והחזקים בארה"ב והיא מבוססת בעיקר על ענפי הבנקאות, המסחר והאנרגיה והתחבורה המהווה משכנן של אלפי חברות ותאגידים בינ"ל.

הכלכלה בדאלאס

אזור דאלאס נקרא "עמק הסיליקון של טקסס". ישנם יותר 40,000 אנשים המועסקים בתעשיית הטלקומוניקציה ב"מסדרון הטלקום" בו מצויות חברות מהמובילות בעולם בתעשייה זו. מרכז דאלאס הוא בעל תשתית של למעלה מ-160 ק"מ של סיבים אופטיים. למרות שתעשיית הטלקומוניקציה נפגעה קשה במיתון לאחרונה, הקהילה העיסקית בדאלאס תיפקדה יותר טוב בממוצע מכלכלות מקומיות אחרות.

חברות בינלאומיות וחברות ענק רבות קבעו את המטה שלהן בדאלאס ובפרבריה, ובהן " Charles Schwab Corp."  " Apple Inc.", " Samsung", " Toyota Motor Corp", רשת " Hilton Worldwide", חברת המחשבים EDS וחברות רבות נוספות.

בסקר שנערך בדצמבר 2015 נקבע כי: 1510 חברות העבירו את משרדהן לטקסס מקליפורניה בשבע שנים האחרונות
בשנת 2015 צפויים להצטרף כ 82,000 עובדים חדשים למטרופולין דאלאס. זה גידול של מעל 2% בשנה במקומות עבודה.


נדל"ן בדאלאס

נכון  ל 2013, מתגוררים במדינה כ 26.5 מיליון תושבים (כ-8.5% מאוכלוסיית ארה"ב), אשר מרוכזים בערים המרכזיות במדינה: דאלאס, יוסטון, סאן אנטוניו ואוסטין.

שוק הדיור להשכרה (Multi Family) קשור במיישרין לפרמטרים מאקרו כלכליים אשר קובעים את רמות הביקוש וההיצע). טקסס הינה אחד מהשווקים הגדולים בתחום הדיור להשכרה בארה"ב ומציגה חוזקות כלכליות מובהקות ונהנית מצמיחה חיובית רציפה.

בשלוש שנים האחרונות דאלאס חוותה עלייה של כ 20% בנכסי מולטי פמילי מסוג סי קלאס. בנוסף תפוסה עלתה מ92% ל 95% בממוצע


היצע הדירות בדאלאס

הגידול המתמיד של האוכלוסיה בטקסס בעקבות הגידול הטבעי והגירת חברות גדולות המשתקעות בדאלאס ומביאות איתן כח עבודה גדול ומייצרות מספר עצום של מקומות עבודה ההערכה היא שהדבר יתרום להתגברות כניסת דירות חדשות להשכרה שיובילו לעלייה בערך הנכסים.

מחירי שכירות

הדיור להשכרה בטקסס מציע תשואה אטרקטיבית לעומת נכסים אחרים

תל אביב – 3%

ברלין – 4.7%

מונטריאול – 6.1%

טקסס 8.4%

תרבות, ספורט וחינוך

הפעילות התרבותית בדאלאס כוללת את המרכז הסימפוני על שם מורטון ה. מיירסון, מוזיאון האומנות של דאלאס, שלושה קולנועי IMAX תלת ממדיים, המוזיאון האפרו-אמריקני, המרכז התרבותי הלטינו-אמריקני, ומרכזים רבים נוספים. בדאלאס גם שוכנת התזמורת הסימפונית של דאלאס.
דאלאס היא ביתן של מספר קבוצות ספורט. הדאלאס דספרדוס - קבוצת פוטבול מליגת "Arena Football League", דאלאס מאבריקס - קבוצת כדורסל מליגת ה-NBA ודאלאס סטארס - קבוצת הוקי קרח מליגת "National Hockey League". קבוצות אלו משחקות באצטדיונים ב"אמריקן איירליינס סנט"". בדאלאס שוכנים 232 מגרשי משחקים, 173 מגרשי כדורסל, 112 מגרשי כדורעף, 258 מגרשי טניס, 258 אזורי פיקניק, 6 מגרשי גולף של 18 גומחות, שני מסלולי מירוצים למכוניות, גן חיות ענק, ו 477 מגרשי אתלטיקה קלה.

בדאלאס שוכנים מוסדות ההשכלה הבאים: מכון האומנות של דאלאס, האוניברסיטה הבפטיסטית של דאלאס, הקולג' הנוצרי של דאלאס, הסמינר התאולוגי של דאלאס, אוניברסיטת דה-וריי (DeVry), קולג' אל סנטרו, קולג' מאונטיין וויו, קולג' ריצ'לנד, אוניברסיטת המתודיסטים הדרומיים, האוניברסיטה של דאלאס, אוניברסיטת טקסס שבדאלאס והמרכז האוניברסיטאי הדרום-מערבי לרפואה של טקסס בדאלאס.