המודל העסקי

לראשונה בישראל - תיק השקעות משולב נדל"ן המבוסס על פורטפוליו השקעות נדל"ן איכותיות ומגוונות במנהטן ובערים נוספות בעולם.
כל ההשקעות נבחנות ומנוהלות באמצעות מומחי ההשקעות של בית ההשקעות Colmex המחויבים לשקיפות מקסימאלית, בחינה וניתוח כדאיות של כל השקעה לעומק לפני שיווקה. וניהול ההשקעות ברמת המאקרו.

 

בחירת פרויקט נדל"ן להשקעה,
הכח בידיים שלך.

באפשרותך להשקיע בפרויקט נדל"ן ספציפי מתוך הפורטפוליו או לפזר את ההשקעה שלך במגוון פרויקטים אחרים במיקומים מובחרים. מעבר לכך, כל הנתונים העסקיים לכל פרויקט גלויים בפנייך כל העת וסטטוס ההשקעה חשוף בפניך הודות למערכת המתקדמת של בית ההשקעות Colmex.

 

להגיע לתשואה הנכונה,
זו המומחיות שלנו.

כל השקעה בתיק היא בעלת פוטנציאל תשואה שונה, כאשר לך יש את האפשרות להגיע לתמהיל השקעות נדל"ן חכם אשר יאפשר לך להגיע לתשואה האופטימאלית ביותר ביחס להשקעה.

התהליך

 

תשואה אופטימאלית
בדרך למימוש

הדגש שלנו ב CRP  הוא לאתר נכסים בעלי ערך החזר גבוה, לרכוש אותם בעסקאות off market ככל שיתאפשר ולהשביח אותם לרמה הגבוהה ביותר על מנת למקסם את ה ROI.

קיימים מספר מרכיבים המשפיעים על גובה התשואה לאחר המימוש והם איכות הניהול הן של המיזם והן של ההשקעה, גובה התשלום והחיסכון הנלווה לעסקת off market,  אינפלציה, מחזור הלוואות על הנכס ועוד. ניהול נכון של המרכיבים האלה יסייע במקרים רבים לשפר את התשואה על כל פרויקט.

מאחר ואנו מקבלים אחוזים על הצלחת הפרויקט, אנו מפעילים את מירב המאמצים להוריד בגובה ההוצאות ולמקסם את סכום המימוש – כך שכולם ירוויחו יותר.